با تو پاییز بی تو بهار با تو بی تو بارون...

 وای خدا

 داره بارون میادتشویق

 اینجا هوا فوق العادست...من اینجا رو به افق...محو در افق

 تنهاااااااااااااااااااااا بدون تن هااااااااااااااااااااااااافرشته

 با

  عادت شادمهر

  دل من امید عامری

 هرجای دنیایی یراحی

.

.

 هرجای دنیایی دلم اونجاست...

 به سلامتی مخاطب خاصم

 میرم زیر بارون

 بدون چتر

 

/ 1265 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیما

سلام ؟ وبلاک تو هم قشنگه ؟ راجعب تبادل و لینک هم نظر بشیم. همچنین چت روم

نیما

سلام ؟ منم لینک میکنم ؟ خوشحال میشن تعامل داشته باشیم

ساحل

من نشاني از تو ندارم اما نشاني ام را براي تو مي نويسم: در عصر ها انتظاربه حوالي بي كسي قدم بگذار ! خيابان غربت را پيدا كن و وارد كوچه پس كوچه هاي تنهاي شو ،كلبهي غريبي ام را پيدا كن كنار بيد مجنون خزان زاه و كنار مرداب آرزوهاي رنگي ام! در كلبه را باز كن و به سراغ بغض خيس پنجره برو ٬ حرير غمش را كنار بزن او را مي يابي ...

الهه

خیلی قشنگ بود عزیزم[گل]

امیر

من برای تو و ماه آواز خواندم اما تنها ماه آواز مرا به خاطر سپرد ! من آواز خواندم و این نغمه های بی پروا رها از قلب و حنجره اگر تنها در یاد ماه مانده باشند ، باز هم لطف بزرگی است!

زهرا

ممنون که اومدی اینجاهم برف اومد عالی بود[لبخند]

TiTo

یاد یه قسمتی از یکی از شعرهای خودم افتاد !! من بی چتر زیر بارون!! صدای آب زیر ناودون!! عزیز دور دونه ی غم هام!! منم که باز کم آوردم!!

شهرزاد

لیلی جان واقعا زیبا بود ..... ____________$$$$$$$$______$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$__$$$$ _________$$$$$$$$$$$$$? ?$$$$$$$$$__$$$ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________________$$$$$$$$$$$$$ ____________________$$? ?$$ ______________________$$$ _______________________$

negar

نگاه تو به انتهای خیابان و نگاه من به تو و افتاد آن اتفاق زرد در انتهای همین خیابان پس از این دیگر هیچ خاطره ای مرا با خود به انتهای این خیابان نخواهد برد ... در انتهای خیابان تنهایی هیچ کس منتظرم نیست ..